Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Сухі шампуні

2 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

2 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Сухий шампунь для волосся в інтернет-магазині Бомонд

Сухий шампунь для волосся — косметичний засіб, який допомагає тимчасово надати шевелюрі чистоти та об’єму. Це не обов’язковий продукт, але для багатьох дівчат та хлопців стає помічником, коли помити голову немає часу чи можливості. Купити сухий шампунь для волосся особливо актуально влітку, коли вирушаємо у відпустку або настає час відключення гарячої води. В інтернет-магазині Бомонд представлені найкращі сухі шампуні відомих брендів.

Трохи історії про сухий шампунь для волосся

Для деяких людей цей продукт з’явився нещодавно. Масове виробництво запустили близько десяти років тому, але проєкт сухого шампуню є вже понад 700 років. Ще в 15 столітті китайські красуні використовували глину для очищення шкіри голови. У єлизаветинську епоху англійські дівчата не могли часто приймати ванну, тому рецепт глини знову став актуальним для європейських реалій. У 18 столітті активно використовували сухий шампунь для волосся британські та американські чоловіки, коли пишна шевелюра сприймалася як ознака мужності.

У тому форматі, який ми знаємо, сухий шампунь для волосся з’явився в 1940 році, коли американський виробник Minipoo представив першу пудру для шкіри голови. Спочатку сухий шампунь для волосся повністю замінював миття голови. Зараз ми розуміємо, що це відстрочка та обов’язково потрібно після використання продукту помити голову, коли з’явиться можливість.

Як працює сухий шампунь для волосся?

Раніше використовувалася глина й тальк, які вбирали частки природного жиру зі шкіри голови. Зараз виробники створили унікальну форму, яка працює також, але більш комфортно та безпечніше. Сухий шампунь для волосся наносять на коріння, щоби візуально пасма стали чистішими та з’явився об’єм. Крім цього, сучасні виробники розширюють формулу продукту, додаючи інгредієнти догляду. Як результат, ми отримуємо не тільки чисті локони, але і блиск, зволоження або навіть живлення.

Кому рекомендується використовувати сухий шампунь для волосся?

Перші виробники не так далеко відійшли від істини призначення цього продукту навіть у сучасних реаліях. Дівчата також використовують сухий шампунь для волосся, якщо має бути несподівана зустріч, якщо захворіли, якщо відключили гарячу воду. Відмінним рішенням спрей може стати у відпустці або у відрядженні, коли помити голову немає можливості. Особливо, якщо вирушаєте в похід або зупиняєтеся в наметовому містечку на тривалий час. Також сухий шампунь для волосся може підкоригувати колір ваших локонів, якщо правильно вибрати продукт.

Як вибрати сухий шампунь для волосся?

Почнемо із того, які різновиди бувають. Умовно є дві категорії: за кольором та за типом продукту. Останній пункт для багатьох може стати вирішальним:

  1. Пудра — старий спосіб нанесення, який зараз залишився лише в домашніх рецептах (не завжди зручно та швидко, але дешево). У домашніх рецептах часто є сіль, яка травмує шкіру голови та може мати неприємні наслідки.
  2. Спрей — найпопулярніший формат, швидко розпорошує, зручно й недорого. На основі відгуків про сухий шампунь для волосся можемо порадити Cotton Flower від французького бренду April.
  3. Пінка з’явилася порівняно недавно й небагато брендів із нею експериментують. Ефект виходить гідним та стійким, а застосування відбувається ще швидше. Ціна сухого шампуню для волосся в такому форматі не дуже відрізняється. Як приклад, Dry Shampoo Foam — Hydrate & Shine від молодого німецького виробника Ikoo.

Сухий шампунь для волосся може бути безбарвним, білим та різнобарвним. Перший варіант — універсальний. Він добре підходить для світлого, темного і фарбованого волосся. Білий спрей підійде лише володаркам світлих кучерів. Шатенкам та брюнеткам не рекомендується, оскільки не завжди пудру просто вичесати. Різнобарвний засіб цікавіший, оскільки він не тільки робить пасма чистішими, але може коригувати їхній колір. Наприклад, використовуючи засіб для темного волосся, шатенка може додати глибини.

Де купити найкращий сухий шампунь для волосся?

Під час пошуку косметичного продукту найважливіше — перевірений виробник. Інтернет-магазин Бомонд зібрав у каталозі найкращі продукти іменитих та молодих брендів. Ми уважно стежимо за сертифікацією та гарантом якості, тому впевнені в кожній позиції нашого каталогу. Придбати сухий шампунь для волосся в Києві чи інших містах України можна вигідно, швидко та зручно через наш каталог.