Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Solomeya

Solomeya

Бренд Solomeya з'явився на англійському ринку професійної косметики на початку 90-х років і одразу завоював популярність у візажистів та косметологів. Висока якість продукції, легкість та зручність у використанні, ретельно підібрана кольорова гама стали запорукою успіху марки на ринку.

Продукція Solomeya - це результат спільної роботи провідних англійських розробників і технологів, який гарантує професійну якість і бездоганний стиль. Лінія засобів Solomeya поєднує в собі англійську якість та традиціоналізм, модні європейські тренди та сучасні розробки.

В асортименті Solomeya є все необхідне для процедур манікюру та педикюру. Візитною карткою марки є колекція унікальних високоякісних пилок з ексклюзивними дизайнами. Крім основних засобів догляду, в асортименті Solomeya є і унікальні продукти, які забезпечили бренду популярність, як серед професіоналів, так і серед звичайних споживачів. Спеціальні засоби для видалення мозолів та натоптишів, а також для видалення кутикули з колекції Callus Away та Cuticle Away отримали успіх завдяки своїй винятковій ефективності. Цікаві споживачеві та затребувані продукти марки – це гель-лаки з широкою палітрою відтінків, що відповідають сучасним трендам манікюру.

Solomeya пропонує колекцію органічних бальзамів для губ, виконаних у незвичайному дизайні та формі. На 95% органічний склад та видимий ефект зробили цей продукт надзвичайно популярним.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 64

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Підібрано товарів: 64

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати