Мінімальна сума замовлення 500 грн! Детальніше
Мінімальна сума замовлення 500 грн! Детальніше

Жiнкам

Підібрано товарів: 470

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
 1. Починаючи з 3 560 ₴
  Починаючи з 3 560 ₴
 2. Починаючи з 2 339 ₴
 3. Починаючи з 4 619 ₴
  Починаючи з 4 619 ₴
 4. Починаючи з 2 749 ₴
  Починаючи з 2 749 ₴
 5. Починаючи з 1 919 ₴
  Починаючи з 1 919 ₴
 6. Починаючи з 1 097 ₴
  Починаючи з 1 097 ₴
 7. Починаючи з 8 316 ₴
  Починаючи з 8 316 ₴
 8. Починаючи з 6 567 ₴
 9. Починаючи з 11 385 ₴
 10. Починаючи з 6 567 ₴
 11. Починаючи з 6 567 ₴

Підібрано товарів: 470

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Жіноча парфумерія в інтернет-магазині «Бомонд»

Жіночі парфуми – завершальний акорд будь-якого образу. Правильно підібрані відповідно до зовнішності та характеру, вони стануть вашим яскравим продовженням, що виходить за межі зорового сприйняття. Попри те, що найчастіше вибір аромату здійснюється інтуїтивно, він здатний транслювати інформацію про ваш імідж і настрій. Парфуми впливають на самопочуття, моделюють емоції. Вони можуть допомогти розслабитися або сконцентруватися, налаштуватися на робочий лад, стати розкутішим і сміливішим.

Декілька десятиліть тому вважалося правильним підібрати один аромат – візитну картку, яка незмінно супроводжуватиме свою супутницю за будь-яких обставин. Сучасним красуням треба обов'язково купити хоча б кілька флаконів жіночих парфумів. Їх заведено підбирати відповідно до:

 • пори року;
 • роду занять та інтересів;
 • віку.

Колекція ароматів середньої європейської жінки сьогодні складається з 6 флаконів. Необхідність такої різноманітності через велику кількість ролей, що грають модниці. Нині вони не лише чарівні спокусниці, а й бізнеследі, творчі особистості, екстремали, розкішні кокетки. Оскільки всі ці якості об'єднані в одній людині, зміна аромату перетворюється на своєрідне переродження. Збираючись на прогулянку з друзями, варто наносити зовсім не той парфум, що на роботу, а на романтичний вечір потрібно щось ексклюзивне.

Як підібрати аромат?

Починати вивчати каталог жіночої парфумерії варто з визначення власних уподобань. Для цього достатньо вирішити, які ноти та відтінки подобаються вам найбільше. Ця палітра повинна розкриватися у серці парфумів. З асортименту інтернет-магазину «Бомонд» можна швидко виділити відповідні композиції, використовуючи фільтр за сімейством ароматів. Щоб визначити, чи правильно ви обрали парфуми відповідно до нагоди, варто враховувати їх особливості:

 • квіткові та свіжі запахи додадуть до образу динаміки та життєрадісності;
 • теплі аромати дерева налаштують романтичний, творчий лад;
 • квітково-фруктові ноти навівають дух веселощів та безтурботності;
 • орієнтальні парфуми дозволять зосередитися та поринути у глибокі роздуми;
 • ванільні та пудрові акорди допоможуть відчути себе вільною.

При виборі парфуму варто враховувати й пору року. Свіжі аромати для жінок стануть чудовим варіантом у спекотний період. Вони подарують відчуття прохолоди та легкості. Восени та взимку рекомендується звернути увагу на аромати прянощів, що зігрівають теплом. Весною налаштуватися на романтичний лад і пахнути разом з природою допоможуть легкі квіткові композиції.

На які аспекти необхідно звернути увагу при виборі парфумерії?

Обираючи дорогі жіночі парфуми, зазвичай розраховують на їхню високу стійкість. Але іноді парфуми не відповідають очікуванням. Вся справа у концентрації ароматичних речовин у складі кожного продукту. Тому при виборі нового флакона варто звернути увагу на належність до певного класу:

 • парфуми здатні зберігати аромат протягом 5-10 годин;
 • жіноча парфумована вода має стійкість — 3-5 годин;
 • туалетна вода утримує запах 2-3 години.

Після цього часу ви будете відчувати тільки шлейф аромату або фінальні ноти. Крім того, на тривалість звучання парфуму впливає його характер. «Легкі» аромати загалом швидше випаровуються з поверхні шкіри, ніж «важкі», які зазвичай розкриваються поступово.

Стійкість такої продукції залежить від особливостей довкілля. У жарку та суху погоду парфум випаровується інтенсивніше, тому у цей період «зимові» аромати можуть викликати головний біль і нудоту через високу концентрацію запахів. Водночас легка жіноча туалетна вода, призначена для літа, взимку втратить свою виразність, здасться вам неефективною.

Тривалість аромату багато у чому залежить від того, куди він нанесений. Шкіра кожної людини відрізняється унікальним хімічним складом та температурою. Тому на різних людях один і той самий парфум відчувається неоднаково. Інше звучання улюблених парфумів можна відчути навіть у тому випадку, якщо кілька років не використовувати аромат, що сподобався, і повернутися до нього повторно. Щоб продовжити стійкість парфумів, фахівці радять розпорошувати їх не на шкіру, а на волосся чи одяг. З такої прохолоднішої поверхні аромат випаровується повільніше.

«Бомонд» — якісна парфумерія, доступна у режимі 24/7

Купити жіночі парфуми у Києві тепер стало простіше. Інтернет-магазин «Бомонд» дарує можливість будь-якої миті обрати та замовити якісну продукцію, навіть не виходячи з дому. У нашому асортименті ви знайдете:

 • нішеву жіночу парфумерію;
 • елітні парфуми від відомих брендів;
 • парфумерні композиції з мас-маркету.

В інтернет-магазині «Бомонд» представлені як аромати, що встигли отримати популярність, так і новинки відомих фірм, здатні потішити нетривіальною гамою. Нашими клієнтами можуть стати мешканці будь-якого регіону України, оскільки оформити замовлення є можливість з кожного населеного пункту країни. Співпраця з найкращими транспортними компаніями дозволяє оперативно доставляти покупки.