Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

BeOnMe

BeOnMe

РУХОМІ ЩИРОЮ ПРИСТРАСТЮ

Ми не сподіваємося врятувати світ, вирішивши використати тільки натуральну, органічну сировину, але ми хочемо зробити свій внесок разом з усіма тими, хто обрав цей шлях, хто щодня докладає зусиль, щоб жити здоровим, етичним та відповідальним стилем життя.

До цього нас спонукають найщиріші пристрасті, якими ми керуємося щодня. Ми любимо природу та корисну їжу; ми любимо тварин та життя на свіжому повітрі; ми любимо подорожі, мистецтво та кожний прояв наших найлюдяніших емоцій, шукаємо власне щастя і часто знаходимо його в найнезначніших речах.

BeOnMe виник з бажання творити і творчого інстинкту, що випливає з нашого прагнення забезпечити людей чистою, натуральною та органічною косметикою, якої вони потребують і хочуть, косметики, що не містить синтетичних матеріалів, алергенів та компонентів тваринного походження.

Випробувавши це на собі, ми знаємо, як важко або навіть неможливо іноді буває визначити причини певних реакцій та виправити їх фізичні наслідки, які можуть бути джерелом стресу та постійного дискомфорту.

Наша шкіра є одним із найефективніших захисних засобів природи. Тим не менш, за певних умов речовини, що вступають в контакт з нашою шкірою, можуть легко всмоктуватися, надходити в кровотік і в міру їхнього повільного накопичення стають інтоксикантами для нашого організму.

В цей час на ринку представлено понад 100 000 синтетичних хімікатів, і лише близько 2% з них були ретельно вивчені та класифіковані на основі їхньої токсичності.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 25

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Спеціальна ціна 892 ₴ Звичайна ціна 1 360 ₴
    Спеціальна ціна 892 ₴ Звичайна ціна 1 360 ₴
  2. Спеціальна ціна 381 ₴ Звичайна ціна 580 ₴
    Спеціальна ціна 381 ₴ Звичайна ціна 580 ₴
  3. Спеціальна ціна 355 ₴ Звичайна ціна 540 ₴
    Спеціальна ціна 355 ₴ Звичайна ціна 540 ₴

Підібрано товарів: 25

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати