Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Carine Roitfeld

Carine Roitfeld

Carine Roitfeld - 7 Ловерів, 7 міст, 7 ароматів

Через сім чаруючих ароматів, що представляють сім незабутніх закоханих у семи знакових містах, Карін викликає пригоди і чуттєвість, які привели її до найвіддаленіших куточків світу. Так само спокусливі і символічні, як і чоловіки, які їх надихали, аромати символізують її ненаситне прагнення до романтики, пристрасті, емоцій і любові. Колекція 7 Lovers повністю передає безмежну уяву Карін, різке почуття деталізації та цілком вільний дух. Аромати Carine Roitfeld викликають безстрашну пристрасть і вічну містику. Карін Ройтфельд, як найвідоміша, затребувана і шанована редакторка моди, визначила стиль нашого часу. Вона є творчим провидцем з єдиною точкою зору, втілюючи мрії у життя на сторінках її журналів.

Сьогодні вона — фізичне втілення стилю, здатного зарядити свої образи силою, гумором і бажанням. Вона мати, бабуся, партнер і муза. Вона наповнює свою роботу своїм життєвим досвідом і силою своїх неприборканих фантазій. Тепер вона перетворює сутність цих фантазій на аромат, найкращий аксесуар.

"Я знаходжу аромат найбільш визначаючою характеристикою стилю, що містить в кожній молекулі силу ідентичності і магію зваблювання. Я створювала кожен аромат точно так само, як створюю образ - пробуджуючи уяву, характер і чуттєвість в кожній деталі. Оскільки поняття двузначності захоплює і надихає мене, я розробила унісекс колекцію ароматів для тих з нас, хто наважується бути бажаним», — Карін Реутфельд

Товари цього бренду

7 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Починаючи з 10 120 ₴
  2. Починаючи з 2 552 ₴
  3. Починаючи з 2 552 ₴
  4. Починаючи з 10 120 ₴
  5. Починаючи з 7 084 ₴
  6. Починаючи з 2 552 ₴
  7. Починаючи з 10 120 ₴

7 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати