Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Apriori

Apriori

Чим більше персональний предмет - тим вище повинні бути стандарти!

Ми раді представити Вам новий продукт британської марки Apriori - зубну щітку SLIM by Apriori. SLIM by Apriori - унікальна новинка в дизайні і легкості, в якій елегантна форма - це не просто декоративне рішення, а дизайн, який зменшує кількість пластику, який використовується до мінімуму, тим самим зменшуючи навантаження на навколишнє середовище.

За виглядаючою простотою цього щоденного аксесуара видно високий дизайн і приголомшливу зручність усіх виробів Apriori. Просто подивіться: Ручка здається прямою і елегантною, але в бічній проекції вона звужується зверху вниз; в передній - навпаки. Металева шапка також сприяє елегантності виробу, роблячи SLIM by Apriori прикрасою для кожної ванної кімнати.

Асиметрична форма подушки щетини була спеціально розроблена для підвищення ефективності чистки зубів. В щітках SLIM by Apriori використовують щетинки двох типів: М'які щітки чорного кольору; і середні щітки в білих ручках. Зубна щітка Apriori не просто новий преміальний продукт, це революція в щоденних гігієнічних продуктах.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 13

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Підібрано товарів: 13

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати