Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

REF

REF

REF - всесвітньо відомий шведський бренд засобів догляду за волоссям, який створює засоби для догляду за волоссям для професіоналів. В основі REF лежить справжня пристрасть до творчості, інновацій та високоякісних продуктів, які дійсно змінюють світ на краще.

Всі продукти виробляються відповідно до філософії Природа + Наука, і ми просуваємо органічні інгредієнти, ретельно відібрані та зібрані на сертифікованих фермах.
До складу кожної лінії догляду за волоссям входять органічні інгредієнти, які підбираються виходячи з експлуатаційних характеристик для досягнення бажаного результату.

Основа Бренда:

Наше шведське походження засноване на нашому почутті дизайну та сталого розвитку. REF пропонує високопродуктивні продукти, які ніколи не йдуть на компроміс із турботою про продукти та жорстокість та любов до навколишнього середовища. Вишукана подорож починається з 2004 року. Ми запрошуємо вас долучитися до нашого світу, де природа зустрічається з наукою. Робити усвідомлений вибір та підкреслювати унікальність та індивідуальність усіх типів волосся, посилюючи природну красу.

ЗАВЖДИ
✓ Удосконалюйте своє волосся
✓ Удосконалюйте свій стиль
✓ Вдосконалюйте природу

Завжди використовуємо в нашій продукцї:

COLOR PRESERVE SYSTEM: натуральний ультрафіолетовий фільтр у всіх продуктах для максимального захисту. УФ-фільтр виготовлений із олії. Соняшники рухаються до сонця, тому у них найсильніший у природі УФ-фільтр. У поєднанні з полімером, що перешкоджає вицвітанню, ця система забезпечує ефективний природний захист від ультрафіолетових променів і зберігає колір волосся.

ЗМІЦНЮЮЧИЙ БІЛОК КІНОА: Білок, що зміцнює, для тривалого відновлення. Веганський кератин природи. Цей білок має один із найширших спектрів амінокислот зі структурою, аналогічною кератину, який є природним будівельним блоком волосся. Забезпечує глибоке та тривале відновлення та насичує кожне пасмо волосся протеїнами для захисту.

Товари цього бренду

11 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

11 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати