Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Часті питання

З питань статусу Вашого замовлення, оплати та багатьох інших.

Щодня з 9:00 до 18:00

Про продукцію

Чи справжня / оригінальна продукція в інтернет-магазині Бомонд?

Весь асортимент як інтернет-магазину Бомонд, так і всіх магазинах мережі Бомонд, справжня, офіційна, із сертифікатами якості та справжності. У будь-якій торговій точці Ви можете ознайомитись із сертифікатами якості продукції.

Чому на сайті Бомонда є не всі Бренди, які можна знайти у мережі магазинів Бомонд?

В інтернет-магазині Бомонд представлено лише офіційну продукцію, отриману в офіційних представництв брендів в Україні. У зв'язку з цим інтернет-магазин, як і будь-яка торгова точка має бути авторизована брендом. Якщо бренду немає в інтернет-магазині, то він або знаходиться на стадії авторизації, або Бренд не підтримує інтернет продажу.

Про пробники

Чи отримаю пробники при покупці?

Ми намагаємося всім, хто зробив покупку в нашій мережі (магазинах або інтернет-магазині), надати можливість скуштувати нові продукти та даруємо семпли (пробники / мініатюри). Незалежно від суми Вашої покупки. Водночас ми не гарантуємо обов'язковість видачі пробником (семплів / мініатюр) при будь-якій покупці.

Від якої суми покупки я отримаю пробники із замовленням?

Ми намагаємося всім, хто зробив покупку в нашій мережі (магазинах або інтернет-магазині), надати можливість скуштувати нові продукти та даруємо семпли (пробники / мініатюри). Незалежно від суми Вашої покупки. Водночас ми не гарантуємо обов'язковість видачі пробником (семплів / мініатюр) при будь-якій покупці.

Про консультацію

Як я можу отримати консультацію про товар, купуючи в інтернет-магазині?

Якщо Вам потрібна додаткова консультація спеціаліста з продукції, допомога у виборі або уточнити деякі питання, просимо звернутися за телефоном гарячої лінії або по імейлу. Співробітники кол-центру перемикнуть Вас на спеціаліста з товару. Якщо всі фахівці будуть зайняті, Ваш номер телефону та питання будуть передані спеціалісту і найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.

Замовлення на подарунок

Як вказати, що замовлена продукція на подарунок та потрібна подарункова упаковка?

Якщо Ви хочете замовити продукцію на подарунок, Вам потрібно просто дописати в полі «коментар», при оформленні замовлення, що це подарунок та вказати побажання: не вкладати чек, додатковий пакет чи подарункове пакування (за наявності). Також Ви можете уточнити цю інформацію в момент, коли кол-центр з Вами зв'яжеться для підтвердження замовлення.

Про подарунковий сертифікат

Чи можна придбати подарунковий сертифікат в інтернет-магазині?

В інтернет-магазині Бомонд Ви можете придбати подарунковий сертифікат/сертифікати на суму: 100, 200, 300, 400, 500, 800, 1000, 1500, 2000, 2500, 3000, 4000, 50 Продаж подарункового сертифіката в інтернет-магазині провадиться лише за попередньою оплатою банківською карткою на сайті.

Який вигляд має подарунковий сертифікат?

Подарунковий сертифікат – це пластикова карта зі штрих-кодом, у спеціальній упаковці (класичній або тематичній), зав'язана атласною стрічкою. На сертифікаті (на упаковці) вказано термін закінчення дії сертифіката, а також сума сертифіката.

Чому я не можу застосувати подарунковий сертифікат на товар зі знижкою?

В умовах продажу подарункового сертифіката вказано умови його застосування. Подарунковий сертифікат може бути проданий з урахуванням знижки на дисконтній картці. У зв'язку з цим подарунковий сертифікат не може бути використаний для придбання акційних товарів, товарів зі знижками та за спеціальними цінами.

Чи працює дисконтна картка, якщо я оплачую покупку сертифікатом?

Знижка по дисконтній картці поширюється на різницю між сумою покупки та сумою подарункового сертифіката. Накопичення по дисконтній картці здійснюється на всю суму покупки.

Якщо у Вас залишилися питання, зв'яжіться з нами:

T : 0 800 501 045 / E : service@bomond.com.ua