Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

ВВ та СС креми

5 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Починаючи з 664 ₴
  2. Починаючи з 3 135 ₴
    Починаючи з 3 135 ₴
  3. Починаючи з 1 410 ₴
  4. Починаючи з 664 ₴

5 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Чиста гладка шкіра, рівний гарний тон обличчя – основа жіночої краси. Правильний догляд, що включає очищення, зволоження та харчування, важливі для краси шкіри. Але ідеального тону шкіри можна досягти, використовуючи косметику для обличчя. Головний помічник створення потрібного ефекту – тональний крем. Зараз щільний тональний крем все частіше поступається місцем сучасним версіям, таким як ВВ-крем і СС-крем.

Тональний ВР крем може накладатися на зволожуючий крем, а може використовуватися окремо. Тому якщо вам потрібна покращена версія тонального крему, то ваш вибір – ВВ-крем, купити який можна як альтернативу традиційному.

СС – початкові букви слів color correction (корекція кольору). Легкий СС-крем використовують як коректор тону шкіри. Його здатність зволожувати шкіру трохи вище, ніж у ВВ-крему, а також він захищає від впливу ультрафіолету та окислювального стресу, запобігаючи старінню.

Як купити тональний BB CC крем

А де знайти якісний тональний крем? Як не придбати фальсифікацію? Дуже просто. Купувати в магазинах із гарною репутацією. Таким магазином, який користується довірою багатьох покупців, є інтернет магазин косметики «Бомонд». Тут можна замовити ВВ-крем в режимі онлайн. Замовте сі-сі чи бі-бі крем, ціна якого відповідає якості. Ваше замовлення швидко та оперативно буде доставлено за вказаною адресою.