Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Маски для обличчя

Підібрано товарів: 110

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
 1. Починаючи з 4 412 ₴
  Починаючи з 4 412 ₴
 2. Починаючи з 484 ₴
  Починаючи з 484 ₴
 3. Починаючи з 6 045 ₴
 4. Починаючи з 4 280 ₴
 5. Починаючи з 5 720 ₴
 6. Починаючи з 594 ₴
 7. Починаючи з 6 068 ₴
  Починаючи з 6 068 ₴

Підібрано товарів: 110

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Маски для обличчя давно увійшли до косметичного арсеналу жінок. Хтось віддає перевагу маскам, приготовленим в домашніх умовах, але все більше жінок зупиняє свій вибір на готових препаратах. Маска, що використовується 1-2 рази на тиждень, насичує шкіру поживними та зволожуючими речовинами, доглядає її, омолоджує.

Але не завжди достатньо використовувати тільки звичайні косметичні маски для обличчя, можна купити і спеціальні лікувальні. Вони допоможуть впоратися з висипом вугрів, знімуть роздратування і почервоніння, висвітлять пігментні плями. Маски в наявності як лікувальну процедуру можна робити і вдома, використовуючи готові препарати.

Якщо вам потрібна маска для обличчя, вибрати необхідно ту, яка буде відповідати вашому типу шкіри та віку. Також вибір проводиться з урахуванням призначення та форми випуску маски. На упаковці кожного товару вказано склад, призначення, вікові та інші рекомендації. Дорогі препарати зазвичай мають натуральний склад, це дієва та ефективна косметика, маски для обличчя, які можна купити в інтернет-магазині «Бомонд», саме такі.