Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Lancome

Lancome

Засновник Lancôme Арман Птижан хотів, щоб філософія краси та жіночності à la française отримала визнання у всіх куточках земної кулі. Lancôme - за цією назвою історія, повна романтики в істинно французькому стилі. Легенда свідчить, що Птижан запозичив назву у невеликого замку Le Château De Lancosme поблизу міста Шатору. Для нього була важлива благозвучність назви та легкість виголошення будь-якою мовою світу, тому Птижан скоротив оригінал до Lancôme. Рози, що розрослися біля замку, стали праобразом головного символу Lancôme: сьогодні флакони та тюбики цієї марки легко впізнати по характерному золотистому логотипу з трояндою.

Lancôme – бренд, створений для служби жіночій красі. Філософія бренду проголошує, що краса – це не зовнішність, а справжні та щирі емоції, які пробуджують почуття. Lancôme обіцяє жінкам підкреслювати їх неповторну красу, індивідуальність та жіночність у будь-якому віці, пропонуючи найкращі косметичні продукти.

«Протягом 85 років свого існування Lancôme прагне передавати, віддавати та дбати про інших. Оскільки Lancôme є одним з провідних світових косметичних брендів класу люкс, ми зобов'язані діяти перед екологічними та соціальними проблемами і робити свій внесок у побудову більш щасливого та стійкого майбутнього для всіх... »

ФРАНСУА ЛЕМАН

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР LANCÔME INTERNATIONAL

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 44

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
 1. Починаючи з 6 480 ₴
 2. Починаючи з 2 982 ₴
 3. Починаючи з 2 711 ₴
 4. Починаючи з 406 ₴
 5. Починаючи з 2 846 ₴
 6. Починаючи з 1 598 ₴
 7. Починаючи з 5 287 ₴
 8. Починаючи з 1 693 ₴
  Починаючи з 1 693 ₴
 9. Починаючи з 2 345 ₴

Підібрано товарів: 44

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати