Не пропустіть акції, котрі діють прямо зараз! Ознайомитись
Не пропустіть акції! Акції тут>

Доставка і оплатаЗ питань статусу Вашого замовлення, оплати та інших:

  • T : 0 800 501 045

Щодня

з 9:00 до 18:00

E : service@bomond.com.ua

Доставка

Компанія Бомонд здійснює доставку товару по всій території України найбільш зручним для Вас способом – кур’єрською доставкою. Для доставки Ваших замовлень, ми користуємося послугами логістичної компанії Нова Пошта.

Мінімальна сума замовлення-200 грн. Доставка безкоштовна.

 

Строки відправки

При оформленні замовлення на сайті, будь ласка, звертайте увагу на інформацію про строки доставки, вони залежать від міста доставки та графіку роботи служби Нова Пошта у Вашому місті.

Строки доставки

Після відправки замовлення, строк доставки складає від 1 до 5 робочих днів.

Кур’єрська служба здійснює доставку щодня. Кур’єр завчасно зв’яжеться з Вами для уточнення дати та часу доставки.

 

Бомонд бажає Вам приємних покупок!

З питань статусу Вашого замовлення, оплати та інших:

  • T : 0 800 501 045

Щодня

з 9:00 до 18:00

E : service@bomond.com.ua

Оплата

В інтернет-магазині Бомонд Ви можете сплатити за товар:

  • Готівкою кур’єру
  • Платіжною картою Visa, Master Cardна сайті.
  • Подарунковим сертифікатом Бомонд.
  • Подарунковим сертифікатом Bodocard 

Оплата готівкою кур’єру, при отриманні замовлення

Ваша присутність при отриманні замовлення необов’язкова. За вказаною Вами адресою має знаходитись людина, проінформована про приїзд кур’єра та суму, необхідну для оплати Вашого замовлення.

Платіжні карти Visa та MasterCard

Ви можете оплатити замовлення онлайн будь-якою картою Visa та MasterCard будь якого-банку без комісії. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним чином: Якщо Ви бажаєте оплатити своє замовлення банківською карткою, під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. В полі «оплата» Вам слід вибрати «Visa/MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів Райффайзен Банк Аваль, де необхідно вказати дані для оплати та підтвердити оплату.

Подарунковий сертифікат Бомонд

Ви можете застосувати подарунковий сертифікат для оплати свого замовлення. Для цього в полі «промокод/сертифікат» треба ввести номер штрих-коду сертифікату та завершити оформлення замовлення. Сертифікат заблокується, а його сумма застосується для повної або часткової оплати покупки.

Сертифікат Bodocard

Для оплати покупки в інтернет-магазині можна скористатися сертифікатом Бодокард. Для цього в полі «промокод/сертифікат» треба ввести номер штрих-коду сертифікату та завершити оформлення замовлення. Сертифікат заблокується, а його сумма застосується для повної або часткової оплати покупки. За умовами використання сертифікатів в мережі магазинів Бомонд, сертифікат Бодокард також не застосовується для оплати акційних товарів та товарів зі спеціальними пропозиціями.