При замовленні від 1500 грн доставка безкоштовна!! Детальніше
Від 1500 грн доставка безкоштовна!! Детальніше

Bobbi Brown

Bobbi Brown

Косметика Bobbi Brown в інтернет-магазині Бомонд

Косметика Bobbi Brown з’явилася на ринку несподівано, але зачарувала багатьох. Несподіванкою також став підхід. Якщо здебільшого бренди прагнули піднести продукти, які можуть практично змінити людину, то косметика Bobbi Brown наголошує на природній красі кожної. Індивідуальність проявляється в кожному продукті цього бренду, чим заслуговує на любов мільйонів покупців. Насолодитися косметикою Bobbi Brown можуть і українки через інтернет-магазин Бомонд.

Як з’явилася косметика Bobbi Brown?

Боббі Браун — професійний візажист, яка тривалий час працювала зі знаменитими фотографами. Їхньою вимогою була максимально природна краса моделі, тому дуже швидко Боббі стала справжнім майстром природного макіяжу. Вона не створювала маску для моделі, а покращувала її красу.

Бренд косметики Bobbi Brown виник завдяки шаленому прагненню до досконалості. Не завжди моделі підходив тон чи помада, тому Боббі намагалася експериментувати та знаходити гармонійне поєднання. У 1991 році вона випустила лінійку помад, виставлених у магазині Bergdorf Goodman. Помади Bobbi Brown — десять різних відтінків, які можна назвати універсальними, оскільки кожен відтінок підходив практично кожній дівчині. Якщо вас цікавить, чия косметика Bobbi Brown наразі, то в 1995 дівчина продала свій бренд компанії Estee Lauder, хоча і далі працює над проєктом.

Сьогодні Bobbi Brown — бренд візажистів № 1, заснований жінкою. Бренд доступний більш ніж у 60 країнах та розповсюджується в ексклюзивних роздрібних магазинах. Компанія не зупиняється лише на помадах, розширюючи лінійки декоративних продуктів різноманітністю відтінків. Також особливу увагу творці приділяють доглядовим засобам, серед яких найпопулярніші догляд за губами, крему, сироватки, лосьйони, маски та інше.

Чому косметика Bobbi Brown відома?

Уже 30 років колишній професійний візажист творить косметику Bobbi Brown. За цей час компанія отримала визнання серед професіоналів та аматорів. Мало того, Боббі Браун створила спільноту, у якій дівчата можуть ділитися секретами ідеального макіяжу або навчитися створювати під чуйним керівництвом професіоналів. Однак, не тільки це зробило косметику Bobbi Brown настільки затребуваною. Є кілька причин, чому багатьом подобається Боббі Браун:

 1. Візажист ставить на чолі макіяжу догляд за шкірою. Щоби тон вийшов ідеальним, шкіра має бути в хорошому стані, тому крім декоративної косметики Боббі Браун створює також продукти для догляду. Зокрема, мають попит зволожуючі сироватки, які добре готують шкіру до макіяжу.
 2. Боббі Браун змінила стандарти різноманітності відтінків. Найчастіше в колекціях, навіть великих будинків краси, є усього три відтінки тональної основи. Але в 1992 році Боббі Браун змінила цей підхід, випустивши тональний крем із 10 різними відтінками. Досі стандарт різноманітності відтінків є обов’язковим для бренду, тому дівчатам простіше вибирати свій продукт.
 3. Косметика Bobbi Brown створюється для життя. За свою діяльність Боббі часто бачила, як багато часу йде створення макіяжу. Тепер Браун намагається створювати насамперед багатофункціональні продукти та формули. 30 хвилин та макіяж готовий.
 4. Компанія та шанувальники Браун вірять, що косметика це макіяж, а не створення маски, яка приховує людину. Це відбивається в процесі навчання від Bobbi Brown та їх продуктах. Наприклад, вони познайомилися з тисячами жінок, щоби створити велику колекцію відтінків, яка б підходила більшості дівчат без ефекту маски.
 5. Оскільки Боббі є професійним візажистом, це накладає відбиток на всі продукти. Над косметикою Bobbi Brown працюють професіонали, візажисти, косметологи, хіміки, які виробляють продукт на основі досліджень. Це дає гарантії ефективності доглядових засобів та краси декоративних.

Де придбати косметику Bobbi Brown?

Офіційного представництва косметики Bobbi Brown в Україні немає, але це не означає, що ви не зможете купити доглядові або декоративні засоби. Інтернет-магазин Бомонд пропонує широкий асортимент ексклюзивної косметики, зокрема Bobbi Brown. Крім того, що ви можете купити косметику Боббі Браун і не чекати на міжнародну доставку, в інтернет-магазині Бомонд зручні умови:

 • гарантована оригінальність продукту;
 • зручний каталог із фільтрацією;
 • простий спосіб оплати;
 • швидка доставка кур’єром чи поштовою службою;
 • якщо сума замовлення понад 1500 грн, за доставку сплачуємо ми;
 • консультація менеджерів.

Не забудьте передплатити, щоби не пропустити новинки з косметики Bobbi Brown або відгуки на них.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 114

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
 1. Починаючи з 1 092 ₴
 2. Починаючи з 1 529 ₴
 3. Спеціальна ціна 1 432 ₴ Звичайна ціна 1 705 ₴
  Спеціальна ціна 1 432 ₴ Звичайна ціна 1 705 ₴
 4. Починаючи з 770 ₴
 5. Починаючи з 693 ₴
 6. Починаючи з 903 ₴
 7. Починаючи з 535 ₴
 8. Починаючи з 1 859 ₴
 9. Починаючи з 693 ₴
  Починаючи з 693 ₴
 10. Починаючи з 561 ₴
  Починаючи з 561 ₴
 11. Починаючи з 1 562 ₴

Підібрано товарів: 114

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати