Безкоштовна доставка при оплаті на сайті тільки до 31.12.23
Безкоштовна доставка при оплаті на сайті тільки до 31.12.23

Кондиціонери

Підібрано товарів: 72

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
 1. Починаючи з 540 ₴
 2. Починаючи з 540 ₴
 3. Починаючи з 684 ₴
 4. Починаючи з 209 ₴

Підібрано товарів: 72

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Кондиціонер для волосся в інтернет-магазині Бомонд

Кондиціонер для волосся — обов’язкова частина регулярного догляду за волоссям. Нашим волоссям недостатньо шампуню. Щоби вони були здоровими, блискучими та слухняними, необхідно їм допомагати спеціальними доглядовими засобами. Купити кондиціонер для волосся — перший крок до їхньої краси та здоров’я.

Навіщо використовують кондиціонер для волосся?

Шампунь лише очищає. Він може мати додаткові функції. Наприклад, деякі підходять краще для тонких і ослаблених пасм, оскільки не містять важких засобів для чищення. Проте, його головне завдання — добре очищати шкіру голови. Мало того, трихологи радять тільки намилювати шкіру, не чіпаючи локони (якщо ви не використовували засоби для укладання).

Добре підібраний та якісний кондиціонер для волосся необхідний у щоденному догляді, оскільки гарантує:

 • відновлення структури (після фарбування, вирівнювання, накручування, хімічної завивки та інших негативних чинників);
 • легке розчісування (засіб розплутує пасма, робить їх гладкими та слухняними);
 • зниження пушіння;
 • розгладжування лускатого шару;
 • гарний зовнішній вигляд, не знижуючи об’єм;
 • візуально волосся стає густішим і щільнішим;
 • зниження перерізу кінчиків, без необхідності обрізати.

Однак, це можна досягти лише в разі правильного використання продукту, який підходить саме вам.

Як вибрати кондиціонер для волосся?

Є різноманітна думка на тему, наскільки дійсно важливим та обов’язковим є кондиціонер у щоденному догляді. Для деяких ситуацій його не радять чи рекомендують робити раз на кілька днів. Розглянемо докладніше.

Чи завжди кондиціонер для волосся потрібен?

 1. Через догляд, що змивається, колір швидше вимивається. Однією з найпоширеніших причин відмови від кондиціонера, маски та бальзаму є фарбоване волосся. Це не зовсім так. По-перше, більшість сучасних продуктів підходять для безпеки кольору, а краще купити спеціальний. По-друге, після такого впливу як фарбування, догляд, що змивається, обов’язковий, оскільки пасмам потрібно відновлення.
 2. Для коротких стрижок кондиціонер не потрібен, достатньо шампуню. Навіть якщо у вас коротка стрижка важливо розуміти, що продукти мають різні сфери відповідальності. Шампунь очищає, а догляд, що змивається, зволожує й живить. Вони один одного доповнюють, але замінити їх одне одним не можна.

Також можна зустріти версію, що якщо використовувати бальзам чи маску, то кондиціонер уже не потрібний. Попри те, що результат після дії продуктів схожий, різниця є. Бальзам використовується для інших цілей, а маску рекомендується робити 1–2 рази на тиждень. Кондиціонером варто користуватися після кожного миття голови.

Як підібрати найкращий кондиціонер для волосся?

Залежить від типу волосся та проблем, які ви хочете вирішити. Більшість виробників відразу вказує на призначення продукту, тому достатньо уважно прочитати інструкцію. В інтернет-магазині Бомонд ви можете купити кондиціонер:

 • для сухих та пошкоджених;
 • для ламких;
 • для сили та блиску;
 • для надання обсягу;
 • для сухих та пухнастих;
 • для захисту кольорів;
 • зволоження та живлення.

Якщо залишилися питання, як обрати кондиціонер, зверніться до наших менеджерів.

Як користуватись кондиціонером для волосся?

Навіть якщо ви знайшли найефективніший кондиціонер для волосся, він не гарантуватиме належного результату, якщо ви не правильно його використовуєте. Коли ви визначили, який догляд для волосся, що змивається, вам підходить, уважно ознайомтеся з інструкцією на упаковці. Загалом майже будь-який кондиціонер для волосся потрібно наносити у такий спосіб:

 1. Відступаємо від коренів на 5–10 см. Це залежить від довжини, а також природного об’єму. Якщо в повсякденності вам здається, що не вистачає об’єму, відступіть 10 см, щоби не зачепити коріння.
 2. Візьміть невелику кількість продукту, якого вистачить для тонкого розподілу на всю довжину. Головна помилка новачків: використовувати багато продукту, який потім складно змивається. Через це волосся здається брудним, а дівчина залишається незадоволеною результатом.
 3. Коли нанесли продукт на кінчики, бажано почекати кілька хвилин. Це необхідно для живлення й закриття лускатого шару.

Інструкції, як скористатися кондиціонером для волосся, можуть відрізнятися. Наприклад, є продукт live-in. Це незмивна сироватка. Горошини буде достатньо спочатку розподіляємо на руках, а потім наносимо на кінчики. Цього вистачить, щоби продукт діяв без необхідності змивання.

Де купити кондиціонер для волосся в Україні?

Для багатьох кондиціонер обов’язковий продукт гарного догляду за своїм волоссям, тому знайти його не складно. Але якщо ви хочете якісний та ефективний засіб від відомих брендів, то пропонуємо подивитися каталог інтернет-магазину Бомонд. Ми зібрали люксову, професійну та більш доступну косметику. Уся продукція оригінальна та має відповідний сертифікат якості.