Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Qiriness

Qiriness

15 років тому компанія Qiriness офіційно побачила світ і представила свої перші продукти, що пропонують кожному справжню гармонію між тілом та розумом за допомогою ефективних, чуттєвих та натуральних процедур.
Згідно з філософією Qiriness, ключ до хорошого самопочуття лежить через шкіру. Повага до неї – перший жест краси. Доглядаючи свою шкіру, жінки дбають про себе. Qiriness пропонує повні та доступні ритуали догляду за шкірою, які можна практикувати вдома.

Французька марка Qiriness, поєднуючи ефективність та задоволення, пропонує індивідуальну та ретельно підібрану програму догляду за шкірою з гарантованим результатом, створену на основі кращих технологій догляду за обличчям, що застосовуються в інституті СПА.

З 2019 Qiriness прискорює свій рух до ще більшої натуральності, розробляючи формули, що містять не менше 90% інгредієнтів природного походження.
У 2022 році Qiriness завершить зміну складу всіх своїх засобів догляду за шкірою для жінок і прихильників еко-концепції.

Ефективність та задоволення - відмінні риси продуктів Qiriness. Високоефективні омолоджуючі формули та інгредієнти, розроблені швейцарською лабораторією, виробляються у Швейцарії, всі продукти гіпоалергенні та не містять парабенів.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 31

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Підібрано товарів: 31

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати