Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Ella K

Ella K

Дуже небагато із сучасних парфумерних будинків було створено жінками; ELLA K є винятком. Парфумер та творець великих брендів у Givaudan, Sonia Constant віддає данину впевненим жінкам із ELLA K.

 

Пристрасть Соні до свого обраного світу ніколи не згасала, її сором'язлива допитливість підживлювалася всім, чого вона ще не знала. Її подорожі ніколи не робляться без її вірного блокнота Leica і Moleskine, за допомогою якого вона зображує ефемерні картинки або думки, щоб вони не були забуті. Мініатюрний «простір голови» вловлює незнайомі аромати, які згодом аналізуються, розшифровуються та зберігаються в її пам'яті, де вони стають натхненням та тлом для одного з її майбутніх витворів. Кольори, атмосфера, пейзажі та емоції – все це приводи для створення нової нюхової оди. Подібно до того, як художники та композитори збирають по шматочках свої твори, так і Соня Констант працює з інгредієнтами, які стають шедеврами в її ароматах.

 

«ELLA K – це стан душі. Це спосіб поглянути світ по-іншому, це пошук краси через поезію. Це означає наважуватися, досліджувати, розсувати кордони та дізнаватися, хто Ви є. »

Товари цього бренду

10 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Починаючи з 8 634 ₴
    Починаючи з 8 634 ₴
  2. Починаючи з 10 560 ₴
  3. Починаючи з 8 767 ₴

10 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати