Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Фарби

Підібрано товарів: 16

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Підібрано товарів: 16

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Фарба для волосся в інтернет-магазині Бомонд

Фарба для волосся — декоративний засіб, який використовують професіонали в салонах краси. Засіб дає змогу коригувати або повністю змінювати колір волосся. Зараз професійні фарби для волосся можна використовувати в домашніх умовах. Купити якісну фарбу для волосся можна через каталог інтернет-магазину Бомонд.

Фарба для волосся: трішки історії

Фарба для волосся вперше використовувалася стародавніми єгиптянами. Переважно, модними були чорні та червоні відтінки. І якщо чорний — природний відтінок, то для червоного були потрібні яскраві фарби для волосся. Основою продукту єгиптянки робили хну, а потім уже додавали необхідний інгредієнт, який є барвником.

Красуням античності довелося складніше, оскільки там мода була мінливіша. У джерелах згадуються два основні кольори: блонд і тіціан. Фарбування в цих відтінках було непросте, особливо якщо в дівчини початково не світла шевелюра.

Тіціан майже мідний, тому для нього використовували золу дерева, козяче мило та термальну обробку (приймали сонячні ванни довгий час). Айва, тальк і кіновар допомагали добитися гарного блонду, а представники знаті використовували порошок із золота, щоби локони красивіше блищали на сонці. Пізніше в моду увійшли темні відтінки, через що стародавні римляни першими вигадали хімічний спосіб фарбування. Брали гребінь зі свинцю, занурювали в оцет і тривалий час розчісували пасма. Солі матеріалу осідали на пасмах, надаючи їм темного кольору. Зрозуміло, що безпечним цей спосіб не назвати.

У 19 столітті хіміки зробили кілька відкриттів, які допомогли розвитку мистецтва фарбування. Зокрема, винайшли освітлення за допомогою перекису водню. У 1907 році вперше запатентували дві формули фарб (чорну та золоту), а через кілька років їхній творець Ежен Шуеллер заснував всесвітньо відому компанію «L'Oreal».

Методи фарбування із сучасними фарбами для волосся

Завдяки сучасним виробникам косметичних засобів, уже можна не перейматися тим, чим саме пофарбувати пасма. Тепер дівчат цікавлять засоби використання професійних фарб для волосся. Зараз є кілька найпопулярніших прийомів:

  1. Класичне забарвлення. Пасма освітлюють у разі необхідності. Потім наносять засіб на всю довжину, вичікують і змивають. Під час класичного способу можна використовувати професійну фарбу для волосся в домашніх умовах.
  2. Мелірування. Майстер освітлює лише деякі пасма, найчастіше верхні. Так зачіска здається пишніше.
  3. Колорування. За своєю суттю, це таке ж мелірування. Однак у цьому разі використовується кілька відтінків. У такий спосіб шевелюра здається ще пишнішою й повітрянішою.
  4. Омбре краще довірити професіоналам, оскільки тут потрібна майстерність. Фарбування полягає в плавному переході від одного кольору до іншого. Брюнеткам можуть порадити пофарбувати всю довжину в один колір, щоби потім витягнути.
  5. Мажімеш — складна техніка, яка підходить лише білявкам. За своєю суттю це освітлення, але без використання аміаку. Для цієї техніки використовується фарба для волосся, у складі якої є натуральний віск. Виходить дуже природний колір. Таку фарбу для волосся можна купити самостійно та випробувати її в домашніх умовах.

Список методів можна розписувати і далі, але ми розповіли про найкласичніші. Зрозуміло, від сезону до сезону з’являються нові тренди, зокрема зміни кольору пасм. Наприклад, зараз популярне приховане фарбування, коли змінюють колір лише нижніх пасм, які гарно ховаються за верхньою частиною шевелюри.

Перш ніж самостійно змінювати колір, переконайтеся, що ви готові та зможете це зробити. Краще попросити маму чи подругу, особливо якщо у вас довгі локони та вам може бути незручно. Уважно читайте інструкцію щодо використання фарби для волосся й у вас усе вийде!

Що означають цифри на фарбі для волосся?

Це питання непокоїть усіх дівчат, які зацікавилися темою зміни кольору. Ви можете неодноразово експериментувати, але взагалі не знати цифр на фарбі для волосся. Розбираємось разом.

Перша цифра на фарбі для волосся

Перше позначення — основний колір. З ним складно заплутатися, оскільки ви бачите, яким має бути результат на зображенні упаковки. Варіації цифр від 1 до 10, де 1 це чорний, а 10 платиновий блонд.

Друга цифра на фарбі для волосся

Друге значення — тон та група. Вони можуть відрізнятися залежно від основного кольору. Наприклад, 7 означає червоно-коричневий тон для натуральних пасм. Або інший варіант, цифра 2 підказує нам, що в попелястій групі буде фіолетовий тон.

Третя цифра на фарбі для волосся

Це вже не так часто, але можете з таким зіткнутися. Третя цифра свідчить, що є додатковий пігмент. Наприклад, 5 — махаон. Також зважте, що деякі компанії замість цифр можуть використовувати латинські літери. Їхню розшифровку краще подивитися на офіційному сайті виробника.

Де купити фарбу для волосся в Україні?

Знайти декоративний засіб не буде проблем, але бажано знайти якісний, з гарним складом, чи не так? В інтернет-магазині Бомонд зібрані найкращі професійні фарби для волосся із натуральними формулами. Зокрема, радимо подивитися продукти компаній Lucens та NOAH, які вважаються найкращими фарбами для волосся.