Безкоштовна доставка при оплаті на сайті тільки до 31.12.23
Безкоштовна доставка при оплаті на сайті тільки до 31.12.23

Q+A

Q+A

Ми Q+A, натуральний, чистий і орієнтований на інгредієнти бренд засобів догляду за шкірою, чия місія полягає в тому, щоб догляд за шкірою був простим.

Ми пишаємося тим, що працюємо у Великій Британії! Вся продукція Q+A виробляється у Норфолку, Великобританія, на власному виробничому підприємстві. Бренд Q+A був розроблений Ellipsis Brands, сімейною компанією, заснованою у 2013 році.
- У Q+A ми знаємо силу натуральних продуктів. Ось чому наша лінійка засобів для догляду за шкірою на 98% складається з натуральних продуктів. Кожен із наших продуктів містить низку ключових натуральних інгредієнтів, які додадуть вам найкращий колір обличчя.
- У Q+A ми говоримо «ні» силіконам: у наших сироватках використовується унікальна суспензійна система на водній основі, яка відрізняється від формул, зважених у силіконі (та інших нафтохімічних основах). Він також ефективний і зберігає ваш режим догляду за шкірою настільки натуральним, наскільки це можливо. Насамперед ми звертаємося до природи, бо знаємо, що саме там можна знайти найкращі відповіді!
- Жоден продукт Q+A не тестувався на тваринах і ніколи не тестуватиметься.
- Всі продукти Q+A підходять для веганів, за винятком деяких зволожуючих емульсій, що містять бджолиний віск.
- Наші продукти також не містять штучних ароматизаторів та мінеральних масел!

Кожен продукт містить на упаковці унікальний чек-лист, що допомагає підібрати клієнту оптимальний засіб, що відповідає запитам і стану шкіри.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 13

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Підібрано товарів: 13

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати