Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

KISS

Американська компанія Kiss утворилася в 1989 році і на початку своєї діяльності працювала тільки на професійному косметичному ринку США. Популярність марки стрімко зростала, продажі стали масовими, і за два роки під брендом Kiss вперше з'явилися продукти для роздрібної мережі.

Незабаром бренд Kiss вже займав 50% нігтьового ринку Америки та постачав продукцію до 43 країн світу. Асортимент, що постійно оновлюється, вивів Kiss в лідери нігтьового сегменту. Kiss має широкий асортимент продукції та аксесуарів для манікюру та нейл-арту, що включає набори накладних нігтів, засоби догляду за нігтями, пилки та полірувальники, лаки. У лінійці також представлена модна колекція декоративної косметики для обличчя, губ, брів, очей, що відображає найпопулярніші бьюті-тренди.

За багато років роботи компанія Kiss завоювала репутацію кращого виробника оригінальної та якісної продукції. Сьогодні Kiss – визнаний експерт у сфері нігтьового сервісу. Продукція Kiss займає близько 80% нігтьового ринку США і продається в 90 країнах світу, вона представлена в найбільших світових мережах, таких як: Sephora (Франція), Douglas, Boots (Великобританія), Carrefour (Бельгія), Kruidvat NL (Нідерланди), Coop (Швейцарія).

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 20

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Підібрано товарів: 20

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати