Отримайте безкоштовну доставку при оплаті на сайті
Отримайте безкоштовну доставку при оплаті на сайті

Олівець для брів

Підібрано товарів: 19

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Починаючи з 1 155 ₴
  2. Починаючи з 630 ₴
  3. Починаючи з 662 ₴ Звичайна ціна 946 ₴
    Починаючи з 662 ₴ Звичайна ціна 946 ₴
  4. Починаючи з 920 ₴
  5. Починаючи з 1 919 ₴
    Починаючи з 1 919 ₴
  6. Починаючи з 2 260 ₴
  7. Починаючи з 1 595 ₴
  8. Спеціальна ціна 294 ₴ Звичайна ціна 980 ₴
    Немає в наявності
  9. Починаючи з 1 148 ₴
  10. Починаючи з 1 290 ₴
  11. Починаючи з 2 060 ₴

Підібрано товарів: 19

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Олівець для брів в інтернет-магазині Бомонд

Олівець для брів — маленький помічник у створенні гарного макіяжу. Візажисти називають макіяж брів найважливішим етапом, оскільки вони створюють настрій та виражають риси обличчя. Невідповідна форма може зробити вас втомленою і похмурою. Виправити цю ситуацію допоможе олівець для брів.

Як з’явився олівець для брів?

Важко сказати, коли вперше з’явився олівець для брів. Дехто вважає, що його винайшли в 1927 році на сімейному підприємстві в Німеччині, проте підтвердження інформації немає.

Важливість підкреслення брів усвідомили ще в Стародавньому Єгипті. Тоді виділення брів носило сакральний зміст, щоб висловити повагу богу неба й сонця Гору. В античних містах брови фарбували куртизанки та актори, щоби підкреслити рід діяльності.

З популяризацією церкви ставлення до макіяжу брів змінилося і дедалі рідше його використовували. Ситуація змінилася в бурхливі 1920-ті з динамічністю мистецтва та культурного життя. Приблизно у той час Голівуд став впливовим культурним осередком, а знамениті актриси — іконами стилю. У 1920 були популярні тонкі, окреслені брови з опущеним кінчиком. Щоб створювати такий ефект, потрібний був чіткий та гострий інструмент, тому в моду увійшли олівці. Купити олівці для брів тоді було непросто, тому їх передавали й навіть створювали в домашніх умовах.

Відмінна риса продукту — драматичний результат, гострий наконечник та насиченість кольору. Вони були настільки популярними, що в епоху природного макіяжу не втрачали актуальність. Завдяки цьому олівець для брів — один із найпопулярніших продуктів у косметичці сучасної дівчини.

Олівець для брів: особливості та склад продукту

Усьма, сурма, рослинні екстракти, туш служили основою для макіяжу брів у давнину. Нині склад продукту змінився. У косметику додають натуральні та нешкідливі інгредієнти:

  • ланолін робить волосся м’якшим;
  • органічний кремній покращує розподіл пігментації, щоб не було прогалин;
  • парафін і віск використовують, щоб підвищити в’язкість;
  • натуральні олії живлять шкіру та покращують її еластичність;
  • вітаміни покращують здоров’я волосяних фолікулів, живлять та зволожують;
  • тальк — додатковий компонент.

Якщо є схильність до алергічних реакцій, навіть гіпоалергенні та натуральні продукти попередньо тестуйте на невеликій ділянці шкіри.

Олівець для брів: скільки коштує?

Вартість косметичних засобів залежить від безлічі чинників: склад, бренд, корпус, функціональність, країна торгової марки та багато іншого. Купити олівець для брів недорого реально, навіть якщо хочете брендовий продукт. В інтернет-магазині косметики Бомонд ціна від 300 грн.

Які бувають олівці для брів?

На ринку представлений великий асортимент різних олівців для брів. Вони відрізняються за форматом та текстурою.

Формат

Олівці представлені в пластиковому та дерев’яному корпусі. Пластиковий олівець — автоматичний, точити його не потрібно. Дерев’яний необхідно регулярно оновлювати, але самостійно контролюєте, наскільки тонкий потрібний грифель для промальовування волосків. Автоматичний легко взяти із собою в поїздку, з дерев’яним корпусом доведеться взяти стругачку, а це зайве місце.

Також виділяють двосторонній олівець зі щіточкою, з точилкою або ниткою.

Текстура

Сучасні виробники пропонують великий вибір олівців із різними текстурами:

  1. Пудрові забезпечують волоскам бархатисте покриття. Його легко розтушувати, тож радять новачкам. Пудрові олівці дуже стійкі, тому добре сидять на жирній шкірі. Продукт можна наносити вологим чи сухим способом. Вологий гарантує яскравість і виразність, а ефект після сухого способу нагадує тіні для повік.
  2. Воскові відіграють роль стайлінг засобу. Вони укладають та закріплюють волоски. У складі бджолиний віск і поживні компоненти (натуральні олії або вітаміни), завдяки чому продукт надає догляд шкірі. Добре підходить для сухої та чутливої шкіри.
  3. У водостійких продуктах містяться силіконові компоненти. Зустрічаються в повсякденному житті рідко. Це добрий варіант для зйомок, басейну, поїздок на море. Водостійкий продукт може підсушувати шкіру, тому для щоденного використання найкраще підходить гель для брів. Найчастіше він теж має властивість протистояти воді, але не сушить шкіру.

Тепер ви знаєте який олівець для брів купити в інтернеті.

Як вибрати свій олівець для брів?

Олівець — зручний спосіб створити форму та насиченість брів. Вибирають його залежно від кольору волосся. Найчастіше це на один або два тони темніше вашого натурального волосся. Також дівчата експериментують із відтінками світлішими. Особливо це актуально для власниць волосся насиченого чорного кольору. Вибираємо олівець для брів за кольором волосся:

  • русяві та блондинки — на два тони темніше, ніж волосся (особливо, якщо без макіяжу волоски практично непомітні);
  • рудим дівчатам варто звертати увагу на тон шкіри: якщо рожевий відтінок, то світлі олівці, а якщо смаглявий — коричневий;
  • шатенки вибирають коричневий відтінок (насиченість кольору залежить від тону шкіри);
  • брюнеткам часто радять чорний відтінок, проте правильніше буде взяти темно-коричневий, особливо якщо ви смаглява (класичний чорний підходить дівчатам із блідою шкірою).

Олівець — мультифункціональний продукт. Якщо правильно виберете відтінок, зможете використовувати його як основу під тіні або підводку. І тоді залишиться додати лише туш для вій.

Олівець для брів в інтернет-магазині Бомонд

Олівці для брів — популярні косметичні засоби, адже брови дуже важливі для краси та симетрії нашого обличчя. Знайти олівець для брів бюджетний буде нескладно, адже на ринку представлено великий асортимент косметичної продукції. Якщо хочете бюджетно та якісно, то пропонуємо ознайомитися із каталогом інтернет-магазину косметики Бомонд. У ньому представлені найкращі товари іменитих та перспективних брендів. Олівець для брів купити в Україні можна способом на вибір:

  • через зручний каталог інтернет-магазину;
  • купити олівець для брів у Києві, Дніпрі та інших населених пунктах.

Ми працюємо з 1999 року, щоб українки могли знаходити улюблену косметику будь-якої миті за приємною ціною.Доглядова та декоративна косметика, а також нішева парфумерія представлена в широкому асортименті. Бомонд — територія краси та турботи про себе.