Минимальная сумма заказа снижена до 200 грн! Детальніше
Минимальная сумма заказа снижена до 200 грн! Детальніше

Embryolisse

Embryolisse

Франція, 1950 рік. Практик-дерматолог однієї з клінік Парижа, що спеціалізується на відновленні шкіри, створює революційний крем-молочко концентрат Lait Crème Concentre. Відтоді знаменитий LCC-крем вирізняється величезним попитом і популярністю протягом 70 років в усьому світу. Концентрат став інноваційним продуктом, визначивши розвиток дермакосметичної марки Embryolisse.

На сьогодні Embryolisse — це сертифікований виробник косметики для догляду за шкірою обличчя і тіла, визнаний хедлайнер у лінійках лікувально-профілактичних засобів.

Embryolisse задав новий стандарт якості, затвердивши безпеку своїх косметичних засобів як основу всіх розробок лабораторії.

Філософія бренда — бездоганний зовнішній вигляд і ефективний догляд за шкірою щодня в ім'я збереження і продовження її молодості, краси та здоров'я.

Основа кожного продукту в лініях Embryolisse — це оптимальне зволоження і глибоке живлення епідермісу, легкі текстури для чутливого типу шкіри, натуральні компоненти у складі.

Ефективність продуктів Embryolisse — результат багаторічної роботи провідних косметологів і фармацевтів компанії, ретельний відбір компонентів, контроль виробництва на кожному етапі. Активні формули з використанням мінеральних олій, вітамінів і жирних кислот у складах спрямовані на відновлення шкіри та профілактику її раннього старіння. Такі компоненти як колаген і гіалуронова кислота в поєднанні з натуральними екстрактами трав і рослин дають відчутний ефект відновлення шкіри на всіх рівнях, насичуючи та зміцнюючи епідерміс.

Говорячи про натуральність компонентів, у своїх розробках лабораторія Embryolisse широко використовує такі складники, як олія дерева ши, абрикосову, арганову, мигдальну, олію зародків пшениці, протеїни сої та ферменти, сік і листя алое барбадоського, бджолиний віск, екстракти квітів і фруктові кислоти.

Суворий контроль за рецептурою дає змогу безпечно використовувати продукцію для чутливої ​​шкіри.

Embryolisse — соціально відповідальна компанія, якій важливе збереження довкілля та екологія. Фахівці бренда працюють над оптимізацією паковання продукції, використовуючи матеріали, придатні для вторинної переробки.

Товары данного бренда

Подобрано товаров: 18

Загрузить еще
Стр.
Популярные
Цена по возрастанию
Цена по убыванию
Рейтинг
Рейтинг
Сортировать
  1. Так же низко как 532 ₴

Подобрано товаров: 18

Загрузить еще
Стр.
Популярные
Цена по возрастанию
Цена по убыванию
Рейтинг
Рейтинг
Сортировать