Не пропустіть акції, котрі діють прямо зараз! Ознайомитись
Не пропустіть акції! Акції тут>

Iconic set Набор знаковых продуктов

Артикул:
3700591968570
В наявності

Iconic set Набор знаковых продуктов

Почувствуйте заботу с этим набором культового ухода за кожей.

 

Набор  содержит:

- Huile Absolue (50 мл): подлинное многофункциональное средство и уникальный стимулятор блеска, его можно использовать ежедневно или как лечебное средство для лица, тела и волос. Придает коже тонус, сияние и питание. Он идеально подходит для чувствительной кожи, а также помогает защитить хрупкую или атопическую кожу. Нанесенный на волосы, он является идеальным питательным средством, возвращающим жизнь поврежденным участкам.

- Advanced Plumping Serum - размер для путешествий (10 мл) : этот бустер для молодости с рекордной концентрацией чистой и растительной гиалуроновой кислоты (1,6%) укрепляет, разглаживает и разглаживает морщины. Благодаря экстракту вакамэ результаты видны уже через 14 дней *: кожа восстанавливает свою эластичность и упругость.

- крем для кожи вокруг глаз Youthful Lift - размер для путешествий (5 мл) : специально разработан для области вокруг глаз, он увлажняет, корректирует признаки старения и освещает глаза. День за днем ​​тонкие линии и морщинки разглаживаются, веки укрепляются, темные круги и отечность заметно уменьшаются.

Спеціальна ціна 1 029 ₴ Звичайна ціна 2 058 ₴
Характеристики
Бренд Patyka
Стать Жінки
Продукт Набір
Опис

Відчуйте турботу з набором культовогго догляду за шкірою.

Цей обмежений різдвяний випуск містить:

- Huile Absolue (50 мл): справжнє багатофункціональне лікування та унікальний стимулятор блиску, його можна використовувати щодня або як засіб для лікування обличчя, тіла та волосся. Це приносить шкірі тонус, сяйво та живлення. Він ідеально підходить для чутливої ​​шкіри, а також допомагає захистити тендітну або атопічну шкіру. Наноситься на волосся, робить ідеальну живильну процедуру, яка відновлює життя до пошкодженої довжини.

Advanced Plumping Serum вдосконалена плазмова сироватка - розмір для подорожей (10 мл) : цей бустрер для молодості з рекордною концентрацією чистої та рослинної гіалуронової кислоти (1,6%) зміцнює та заповнює зморшки. Завдяки екстракту Вакаме результати видно через 14 днів *: шкіра відновлює свою еластичність та відмов.

-  Підтягуючий крем для очей Youthful Lift - розмір для подорожей (5 мл) : спеціально розроблений для зони контуру очей, зволожує, коригує ознаки старіння та освітлює очі. День за днем ​​тонкі лінії та зморшки розгладжуються, повіки зміцнюються, темні кола і набряклість помітно зменшуються.

Способи доставки
По Україні

У відділення

Кур'єром

Способи оплати
Оплата карткою
Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг