Минимальная сумма заказа снижена до 200 грн! Детальніше
Минимальная сумма заказа снижена до 200 грн! Детальніше

Naif

Naif

Менше означає більше, але тільки з кращими активними інгредієнтами. Саме про це думали Йохем Гес і Сьорд Тромпеттер, коли в 2013 році стали татами. Для них відкрився цілий новий світ, але вони також дізналися, що навіть продукти по догляду за дитиною містять шкідливі інгредієнти. І це не може бути гарною ідеєю.

Так народився NAIF: надійний бренд по догляду за шкірою для дітей без шкідливих компонентів. Продукти на 100% веганські, виготовлені з натуральних інгредієнтів, таких як масло солодкого мигдалю, масло авокадо і екстракт насіння бавовни.

Чому NAIF?
Тому що, кожна дитина народжується наївною; чесною та безневинною, і ми хочемо, щоб це тривало якомога довше. Ніяких дратівливих або шкідливих речовин, тільки м'які інгредієнти. Продукти без будь-яких непотрібних доповнень, тільки найкраще.

Кожен день NAIF робить відмінні продукти, які добрі і до дітей і природі. Вони роблять те, що обіцяють; вони живлять, чистять і дозволяють вам сяяти.

Всі баночки вироблені з біопластику цукрової тростини. Продукти не містять мінеральних масел, хімічних консервантів або агресивних хімікатів і не містять мікропластиків.

Товары данного бренда

10 позиция(ий)

Популярные
Цена по возрастанию
Цена по убыванию
Рейтинг
Рейтинг
Сортировать
 1. Специальная цена 298 ₴ Обычная цена 994 ₴
  Специальная цена 298 ₴ Обычная цена 994 ₴
 2. Специальная цена 180 ₴ Обычная цена 601 ₴
  Специальная цена 180 ₴ Обычная цена 601 ₴
 3. Специальная цена 339 ₴ Обычная цена 1 129 ₴
  Специальная цена 339 ₴ Обычная цена 1 129 ₴
 4. Специальная цена 271 ₴ Обычная цена 904 ₴
  Специальная цена 271 ₴ Обычная цена 904 ₴

10 позиция(ий)

Популярные
Цена по возрастанию
Цена по убыванию
Рейтинг
Рейтинг
Сортировать