Не пропустіть акції, котрі діють прямо зараз! Ознайомитись
Не пропустіть акції! Акції тут>

Оригінал чи підробка: як відрізнити парфуми

Оригінал чи підробка: як відрізнити парфуми

Парфуми завжди були особливим атрибутом, який допомагав відобразити характер свого власника чи власниці. Тому до вибору аромату потрібно підходити максимально прискіпливо. І це, в першу чергу, стосується оригінальності товару. Як же відрізнити підробку від оригіналу і не витратити гроші дарма? Саме про це ми сьогодні і розкажемо.

Ринок підробок щодня вдосконалюється, а сприяють цьому неуважні покупці, які готові платити шалені суми за неякісний товар.

Класифікація підробок:

 

  • Парфуми-підробка.

 

Такі парфуми створюються на основі ліцензії. Зазвичай, їх виготовляють в ОАЕ або Польщі, а все том, що там це зробити набагато дешевше, ніж в Італії або ж Франції. Такий товар продавці пропонують як 100% оригінал, намагаючись аргументувати це наявністю ліцензії на виготовлення, складом та зовнішнім виглядом, як у оригіналу. Але не варто цьому вірити, адже такі виробники економлять на складниках парфумів, а саме на якості та їх відповідності.

 

  • Парфуми-імітація.

 

Уважні покупці легко зможуть відрізнити їх від оригіналу. Достатньо лише подивитися на саму упаковку і вже в самому написі можна помітити відмінність в одній чи в кількох буквах.  Що вже казати про наповнення флакону?!

 

  • Парфуми-версія та парфуми на розлив.

 

Такі аромати лише повторюють запах оригіналу, але налиті вони в зовсім іншу тару. Через неправильне та дешеве пакування вони втрачають аромат.

 

  • Парфуми-копія.

 

Їх ще також називають «серйозна підробка». Виробник копіює оригінальний бренд максимально: упаковка, флакон та запах. У таких випадках розібратися що до чого зможе лише професіонал. Але не лякайтеся, якщо ви будете дотримуватися наших порад, то легко зможете ним стати.

 

То чим же відрізняється оригінал?

 

Всі оригінальні парфуми мають свій тестер в точках продажу. Саме слово «тестер» має бути надруковане на флаконі з відповідним ароматом. Оригінал ніколи не буде коштувати підозріло дешево. Продукція різних брендів однакового об’єму ніколи не буде мати однакову вартість, пам’ятайте про це!

Важливо звертати увагу і на місце, де продаються парфуми. Точка продажу, у якої доволі обмежений асортимент, а більшість товарів не мають повної лінії (наприклад, 30, 50 і 100 мл) не варта вашої уваги. Що ж стосується упаковки, то вона повинна бути огорнута прозорою та акуратною целофановою плівкою. Коробка парфумів виконана з якісного та цупкого картону або паперу. Флакон всередині коробки не повинен «бовтатися». Друк назви на коробці – чіткий та акуратно нанесений. Без помилок!

На упаковці обов’язковою є така інформація:

- категорія аромату: «parfum» (парфум), «eau de parfum» (парфумована вода) або «еau de toilette» (туалетна вода);

- призначення парфуму: «pour femme» чи «for woman» (для жінок) або «pour homme» чи «for men» (для чоловіків);

- об’єм: в ml або fl.oz (1 fl.oz = 30 мл);

- хімічний склад продукту;

- країна-виробник у вигляді напису «Fabrique en…» або «Made in…»;

- вірний штрих-код. Початкові цифри якого будуть вказувати на країну-виробника. Всі деталі ви можете знайти на сайті виробника оригінальної продукції.

Флакон парфумів повинен бути виготовлений з хорошого, якісного скла. Кришка – пластикова, адже метал одразу реагує на зіткнення з парфумом. Трубочка пульверизатора не повинна надто вигинатися усередині флакону. Рідина аромату не може мати ніякого осаду.

Звертати увагу потрібно і на сам запах. Якщо при першому розпиленні ви відчули різкий запах спирту – це 100% підробка. Оригінал же буде розкривати ноти поступово. Також однією з відмінностей оригіналу буде те, що в різні пори року він буде звучати по різному на шкірі, а от підробка залишиться однаковою і в спеку, і в холод.

Тепер, прочитавши всі наші поради, ви можете бути впевненими у тому, що підробку вам не підсунуть. Будьте прекрасними разом з Bomond! Чекаємо вас на сторінці Bomond Beauty Box – де ви можете знайти бокси з оригінальною парфумованою продукцією від іменитих світових брендів.

25 листопада 2021