При замовленні від 1500 грн доставка безкоштовна!! Детальніше
При замовленні від 1500 грн доставка безкоштовна!! Детальніше

My Way Парфумована вода для жінок

Артикул:
В наявності

My Way Armani Парфумована вода для жінок

Група аромату: квітковий, деревний
Ноти: бергамот, кедр, жасмин, білий мускус, флёрдоранж, тубероза, ваніль
Країна: Франція

Giorgio Armani представляє MY WAY - аромат, що втілив нове уявлення про глибоку та волелюбної жіночності. В основі MY WAY лежить ідея невтомного пошуку сенсу і непідробності в навколишньому світі. Назва аромату відображає, як трапилися в нашому житті події, подорожі і переживання, формують нашу особистість. Ця ідея втілюється в глибоко особистому і при цьому універсальному девізі аромату «I am what I live».

Сучасний квітковий аромат для нового покоління. Початкові ноти аромату представлені бергамотом з італійській Калабрії і єгипетським флёрдоранжем. У серці розпускається індійська тубероза, яка в поєднанні з жасмином дарує аромату сяючу жіночність. Шлейф композиції посилюється бурбонської ваніллю з Мадагаскару, віргінським кедром з США і білим мускусом. Разом вони народжують яскраве сяйво, запрошуючи нас відкрити нові горизонти.

Стрункий флакон My Way з прозорого скла доповнений круглим темно-синім ковпачком, який схожий на талісман, який зберігає спогади про пережиті враження. Контраст глибокого синього відтінку ковпачка і яскраво-рожевого кольору еліксиру перетворює флакон My Way в стильний аксесуар.

My Way несе в собі елегантну ідею, як в своєму дизайні, так і в екологічних матеріалах, з яких він зроблений. Відображаючи прихильність Giorgio Armani beauty збереженню навколишнього середовища, флакон My Way змінює канони високою парфумерії заради відповідального ставлення до майбутнього. Флакон аромату забезпечений інноваційною системою, яка дає можливість без праці його знову наповнити, а його компоненти піддаються повторній переробці. Так, My Way дозволяє зменшити кількість відходів і переробляти велику їх частину, і символізує новий, більш екологічний підхід до подання ароматів.Починаючи з 2 319 ₴
Характеристики
Бренд Armani
Стать Жінки
Лінія My Way
Продукт Парфумована вода
Опис

My Way Armani Парфюмированная вода для женщин

Группа аромата: цветочный, древесный
Ноты: бергамот, кедр, жасмин, белый мускус, флёрдоранж, тубероза, ваниль
Страна: Франция

Giorgio Armani представляет MY WAY — аромат, воплотивший новое представление о глубокой и свободолюбивой женственности. В основе MY WAY лежит идея неутомимого поиска смысла и неподдельности в окружающем нас мире. Название аромата отражает, как случившиеся в нашей жизни события, путешествия и переживания, формируют нашу личность. Эта идея воплощается в глубоко личном и при этом универсальном девизе аромата «I am what I live».

Современный цветочный аромат для нового поколения. Начальные ноты аромата представлены бергамотом из итальянской Калабрии и египетским флёрдоранжем. В сердце распускается индийская тубероза, которая в сочетании с жасмином дарит аромату сияющую женственность. Шлейф композиции усиливается бурбонской ванилью из Мадагаскара, виргинским кедром из США и белым мускусом. Вместе они рождают яркое сияние, приглашая нас открыть новые горизонты.

Стройный флакон My Way из прозрачного стекла дополнен круглым темно-синим колпачком, который похож на талисман, хранящий воспоминания о пережитых впечатлениях. Контраст глубокого синего оттенка колпачка и ярко-розового цвета эликсира превращает флакон My Way в стильный аксессуар. 

My Way несет в себе элегантную идею, как в своём дизайне, так и в экологичных материалах, из которых он сделан. Отражая приверженность Giorgio Armani beauty сохранению окружающей среды, флакон My Way меняет каноны высокой парфюмерии ради ответственного отношения к будущему. Флакон аромата снабжен инновационной системой, которая дает возможность без труда его снова наполнить, а его компоненты поддаются повторной переработке. Так, My Way позволяет уменьшить количество отходов и перерабатывать большую их часть, и символизирует новый, более экологичный подход к представлению ароматов.

Способи доставки
По Україні

У відділення

Кур'єром

Способи оплати
Оплата карткою
Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг