Отримайте безкоштовну доставку при оплаті на сайті
Отримайте безкоштовну доставку при оплаті на сайті

Скраби

Підібрано товарів: 28

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Починаючи з 1 188 ₴
  2. Починаючи з 343 ₴ Звичайна ціна 429 ₴
    Починаючи з 343 ₴ Звичайна ціна 429 ₴
  3. Починаючи з 795 ₴
  4. Спеціальна ціна 360 ₴ Звичайна ціна 1 396 ₴
    Спеціальна ціна 360 ₴ Звичайна ціна 1 396 ₴

Підібрано товарів: 28

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати

Скраб для обличчя в інтернет-магазині Бомонд

Скраб для обличчя — це косметичний продукт, який потрібний для очищення. Гладку та оксамитову шкіру хочуть усі, але без належного відлущування такого ефекту досягти складно. На додаток, очищення необхідне для здоров’я, щоби не виникало запалень, комедонів та інших неприємностей.

Що робить скраб для обличчя?

Скраби для обличчя видаляють змертвілі клітини, залишаючи після себе шар молодшої та здоровішої шкіри. Регулярне використання відлущувального засобу може зберегти її гладкою та сяючою. Скраб для обличчя також може видалити залишки макіяжу, які, можливо, не повністю очищені раніше. Багато скрабів також містять зволожуючі та поживні компоненти.

З чого складається скраб для обличчя?

Перший засіб, що очищає, знайшли ще в Стародавньому Єгипті. Тоді використовували для цієї мети частки алебастру. Красуні в Стародавньому Китаї знали про можливості глини очищати пори, яку також застосовували для пілінгу. Сучасні скраби для обличчя містять відразу кілька компонентів:

  1. Основа буває різною: рідка, масложирова, гелева. Саме завдяки основі відлущування відбувається акуратно та ефективно. Водночас косметологи радять використовувати рідкі та гелеві основи, оскільки натуральні олії можуть забиватися в пори. Щоправда, це можливе лише в тому випадку, якщо ви погано змиєте скраб для обличчя.
  2. Абразивні частинки — головний інструмент під час відлущування. Коли ми масажуємо шкіру, частинки у механічний спосіб прибирають мертві клітини. Вони бувають різних видів та розмірів, що впливає на підсумковий результат. Дуже важливо вибирати габарити абразивних частинок під свій тип шкіри. Якщо у вас жирна, але не проблемна, шкіра, то вам чудово підійдуть великі елементи. Для чутливої, сухої та запаленої радимо лише дрібні.
  3. Ще один інгредієнт — жири, які найчастіше вибирають із натуральних компонентів. Вони необхідні для розм’якшення клітин для більш делікатного очищення. У складі найчастіше зустрічаються олії кукурудзи та сої, виноградних та персикових кісточок, зародків пшениці, а також лляна, мигдальна та кокосова олія.
  4. Додаткові компоненти спрямовані на відновлення, зволоження, живлення, омолодження. Найчастіше додають натуральні екстракти: ромашка, зелений чай, липа, календула, м’ята, водорості тощо.

Радимо уважно дивитися склад засобу, уникаючи скраби для обличчя з високим вмістом спирту.

Яким буває скраб для обличчя?

Скраб — узагальнююча назва для низки продуктів. Вони відрізняються за типом очищення, а також за форматом засобів.

Скраби для обличчя за типом очищення

  1. Класичний скраб працює через абразивні частинки. Є в різних формах. Підходить для сухого, нормального та комбінованого типу. Не рекомендується застосовувати, якщо є запалення.
  2. Пілінг для обличчя найчастіше має форму гелю. Його потрібно трохи потримати (як маску), а потім змити. Пілінг можна використовувати у разі запалення.
  3. Гоммаж — найбільш щадний продукт на основі натуральних кислот. Видаляє ороговілий шар виключно хімічним способом, тому підходить для чутливої ​​та сухої шкіри.
  4. Ексфоліант гарантує миттєвий ефект, що підходить для всіх типів. Найчастіше ґрунтується на фруктових кислотах, тому клітини механічно видаляються та хімічно розчиняються.

Скраби для обличчя за форматом

Косметологічна промисловість постійно розвивається, дивуючи покупців новими та цікавими продуктами. Зараз купити скраб для обличчя можна в таких форматах:

  • масло-скраб;
  • гель;
  • гель-ексфоліант;
  • крем;
  • маска;
  • пілінг-скатка;
  • пілінг-пудра.

Окремо варто сказати, що виробники дбають не лише про дівчат. Наразі є й чоловічі лінійки доглядової косметики. Наприклад, Mens Grooming Vetiver & Sandalwood — чоловічий скраб, який рекомендується наносити перед голінням. Завдяки м’якому відлущуванню та зволожуючій формулі, гоління буде гладким без запалень та подразнень.

Як наносити скраб для обличчя?

Пілінг — другий етап очищення. Спочатку необхідно змити макіяж, скориставшись вашим улюбленим засобом. Пілінг наноситься на вологе обличчя. Єдиний виняток — пілінг скатка. Масажними рухами розподіляємо продукт упродовж 1–2 хвилин. Змиваємо прохолодною водою. Зверніть увагу, що після процедури ми не витираємо, а акуратно промочуємо. Для кращого ефекту можна використовувати паперові рушники. Потім наносимо улюблений догляд. Це може бути сироватка, есенція, зволожуючий крем. Зручно, якщо у вас одразу набір догляду за обличчям. Наприклад, з Me First Face Care Kit процедура очищення обличчя буде така: засіб для очищення, тонік, денний зволожуючий крем.

Де купити скраб для обличчя в Україні?

Важливо не тільки вибрати скраб для обличчя, який підходитиме за типом вашої шкіри, але і знайти хорошого виробника. Французькі, італійські, німецькі бренди відомі натуральними формулами та інноваційними технологіями. Вони пропонують скраби для обличчя, які не тільки очищають шкіру, але зволожують її та живлять. Інтернет-магазин Бомонд пропонує оригінальні продукти іменитих та перспективних косметичних брендів за доступною ціною.