Не пропустіть акції, котрі діють прямо зараз! Ознайомитись
Не пропустіть акції! Акції тут>

Як підібрати тональний крем до свого типу шкіри?

Як підібрати тональний крем до свого типу шкіри?

Сьогодні більшість жінок використовує тональний засіб майже щодня. Тому всі великі косметичні компанії щороку оновлюють не тільки рецептури своїх продуктів, а й зовнішній вигляд упаковки та вигадують все нові і нові назви: тональні флюїди, BB-, CC-креми, кушони. В такому різноманітті дуже легко заплутатися і так і не знайти підходящий засіб саме для свого типу шкіри. Сьогодні ми допоможемо вам розібратися, як же правильно підбирати тональний крем.

 

 

Залежно від пори року наша шкіра потребує різного догляду. В холодний сезон шкіра обличчя стає більш вразливою через вплив низьких температур, холодного вітру на вулиці та контрасту з сухим і гарячим повітрям в приміщеннях. Тому радимо починаючи з середини осені і аж до весни обирати більш щільне покриття та жирнішу текстуру тонального засобу. Також варто забути про матуючі основи, адже вони будуть додатково сушити шкіру. Альтернативою в такому випадку стане фіксуюча пудра. 

 

Взимку наша шкіра знаходить під сонячними променями набагато менше і стає світлішою. Обирати тон в цей час потрібно орієнтуючись на тон шкіри на шиї. А щоб обличчя не виглядало занадто блідим, можна нанести легкі рум’яна на вилиці та яблучка щік.

 

В теплу пору року шкіра обличчя повинна дихати, тому краще обирати легкі флюїди та BB-/CC-креми з SPF-захистом. Чим вищий буде SPF фактор — тим краще він захищатиме шкіру обличчя від сонячних променів, які провокують старіння. Один з таких кремів ви можете знайти в нашій лімітованій серії косметичок Beauty Box make up cosmetic bag. Також влітку потрібно дбати про ефективне очищення шкіри, адже в спеку шкіра пітніє і жирові залози працюють активніше, щоб захистити шкіру від палючого сонця, тим самим закупорюються пори та починають з’являтися запалення. Змивати косметику потрібно одразу після повернення додому, а потім нанести термальну воду або легкий зволожувальний крем. Літній тональний крем краще обрати на один тон темніше, ніж зимовий. Але варто також не перестаратися, і не зробити шкіру занадто темною, щоб не додати собі віку. В ідеалі шкіра обличчя має бути трохи світлішою за решту тіла.

 

Як визначити підтон своєї шкіри?

 

Популярний спосіб – подивитися на судини на внутрішній стороні зап’ястків. Якщо вони просвічуються синім кольором – потрібно обирати тональний крем з нейтральним або рожевим підтоном. Якщо ж колір судин зеленуватий, то вам будуть личити продукти з теплим або персиковим підтоном.

 

А для ще більш влучного попадання у «свій» колір – тестуйте декілька найбільш схожих до вашого природного кольору шкіри кольорів. Просто нанесіть їх пальцем на середину щоки і протягніть вниз, заходячи трохи на шию.

 

Тепер ви точно зможете підібрати тональний засіб, який буде ідеально виглядати на вашій шкірі. Будьте прекрасними разом з Bomond!

25 листопада 2021