Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Even Better Clinical Serum Foundation Корегуючий тональний крем

Артикул:
В наявності

Even Better Clinical Serum Foundation Корегуючий тональний крем

CN 02 breeze

CN 10 alabaster

CN 28 ivory

CN 52 neutral

WN 01 flax

WN 04 bone

Починаючи з 1 760 ₴
Характеристики
Бренд Clinique
Стать Жінки
Лінія Even Better
Продукт Тональні засоби
Опис

Це не просто макіяж. Корегуюча формула Even Better Clinical ™ Serum Foundation надає комплексну дію, завдяки чому помітно скорочує пігментні плями, вирівнює, освітлює тон і зволожує шкіру за допомогою трьох високотехнологічних сироваток. Тональний засіб, що пройшов клінічні випробування, містить три високотехнологічні сироватки, тому не просто створює бездоганне покриття, а й доповнює програму догляду, усуваючи недосконалості, зволожуючи шкіру і розгладжуючи текстуру при кожному застосуванні. Всього через 8 тижнів застосування колір обличчя стає більш рівною, шкіра розгладжується і наповнюється сяянням, а відчуття зволоження зберігається навіть після видалення макіяжу.
Тональний засіб підходить для: комбінованої, схильної до сухості шкіри; комбінованої, схильної до жирності шкіри; жирної шкіри.
Тональний засіб рекомендовано застосовувати на попередньо підготовлену, зволожену шкіру. Для комбінованої, схильної до сухості шкіри, варто вибирати спеціальні насичені зволожуючі текстури засобів.
Фініш: для комбінованої, схильної до сухості шкіри - природний, матовий; для комбінованої, схильної до жирності і жирної шкіри - сатиновий.

Способи доставки
По Україні

У відділення

Кур'єром

Способи оплати
Оплата карткою
Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг