Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Comfort Zone

Comfort Zone

Косметика Comfort Zone в інтернет-магазині Бомонд

Італійський бренд Comfort Zone або [comfort zone] — один із напрямів компанії Davines Group. Її діяльність охоплює виробництво засобів для догляду за шкірою та волоссям. Гасло діяльності Davines Group — відповідальна, стійка, раціональна краса — повністю відбиває підхід до виробництва косметики comfort zone. Зараз у компанії представництва в семи країнах, але косметика comfort zone представлена ​​у 90 країнах світу. У тому числі в Україні.

Як з’явилася косметика Comfort Zone?

Італійський бренд косметики заснувала сім’я аристократів із міста Парма в 1983 році. Спочатку вона більше була схожа на дослідницький центр, який шукав якісний, натуральний, ефективний рецепт краси. Довгий час сім’я Боллаті співпрацювала з відомими будинками моди. Наприклад, успішною була співпраця з компанією Fendi.

Позиція лабораторії змінилася, коли їхній син Давиде Боллаті завершив навчання в університеті. У 1992 році в лабораторії працювало всього 7 осіб, але Давиде бачив, що необхідно розширення та створення свого продукту. У 1996 році з’явився бренд comfort zone, який займався створенням продуктів для спа-салонів і салонів краси.

У 2010 році Давиде розпочав родючу співпрацю з Анжело Семінара, одним із найзнаменитіших, унікальних, професійних перукарів. Результатом співпраці стала поява бренду Davines, який займався виготовленням продуктів для здоров’я та краси волосся.

У 2018 році Давід створює ще один бренд Skin Regimen (точніше розділяє косметику comfort zone на два напрями). Зберігаючи італійські традиції, дбаючи про навколишню природу, створюючи якісні продукти, команда Давида розпочала дослідження антивікової космецевтики. Особливість цього напряму в поєднанні знань косметології та фармакології.

Зараз Davines Group — також благодійна організація, яка не лише дбає про нашу красу, а і про довкілля не забуває. Зокрема, з 2006 року вони стрімко скорочують свій вуглецевий слід.

Чому косметика comfort zone така популярна?

У порівнянні з іншими італійськими виробниками, comfort zone з’явилася не так давно. Однак це не заважає їй бути настільки популярною. У чому секрет косметики comfort zone? В унікальному підході.

Комфорт шкіри

Творці косметики comfort zone чудово знають, що наша шкіра потребує особливого догляду. З одного боку, вона відбиває наш фізичний та духовний стан. Страждає від стресів та способу життя. З іншого боку, на неї активно негативно впливає довкілля. Косметика комфорт зон створена, щоби знімати негативний вплив зовні та дбати про шкіру зсередини. Зокрема, зверніть увагу на протисонцеві засоби (comfort zone підготували цілих сім лінійок під різні типи шкіри).

Індивідуальні рішення

Косметика комфорт зон не тільки усуває симптоми, але знає, як боротися з проблемами. По-перше, дослідницький центр comfort zone постійно стежить за змінами у чинниках, що впливають на красу та здоров’я нашої шкіри. По-друге, косметика комфорт зон — це сім лінійок доглядових засобів для обличчя, які охоплюють усі типи шкіри та допоможуть розв’язати будь-яку проблему. Головне знайти саме ваш продукт.

Професійна експертиза

Косметика комфорт зон дбає про шкіру, але її творці насамперед намагаються знайти рішення для людини. Вони постійно розвиваються та покращують продукцію. Так, у 2020 році косметика Comfort Zone пройшла сертифікацію BCorp. Це приватна організація, яка відома своєю незалежністю під час сертифікації продукції. За три роки косметика comfort zone настільки покращилася, що підняла оцінку з 99 до 117,4 балів. Також доказом професіоналізму творців комфорт зон є відгуки клієнтів.

Де придбати косметику Comfort Zone?

Попри те, що косметика комфорт зон представлена ​​в 90 країнах, з офіційного сайту українські покупці не зможуть купити продукти. Причина полягає в тому, що косметичні засоби доставляють лише до Італії та Сан-Марино. Але завдяки інтернет-магазину Бомонд оцінити переваги косметики комфорт зон українки зможуть. У нас великий вибір асортименту, гарантована оригінальність продукту та швидка доставка. Зручний фільтр допоможе знайти довгоочікувану баночку комфорт зон легко та швидко, а якщо сума замовлення буде більшою за 1500 грн, ми самі сплатимо доставку.

Товари цього бренду

2 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Починаючи з 1 067 ₴
    Починаючи з 1 067 ₴
  2. Починаючи з 1 148 ₴

2 елементи(ів)

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати