Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Chi

Chi

Косметика CHI-BIOSILK-ESQUIRE — бренд американської косметичної компанії FAROUK SYSTEMS Inc., яка вперше представила свою продукцію в 1986 році. Фахівці компанії зробили революцію в догляді за волоссям.

Основним компонентом усіх продуктів компанії Farouk Systems є натуральний гідролізований шовк. Річ у тому, що склади амінокислот шовку і волосся на 90 відсотків ідентичні. Тому шовк не відкидається волоссям і шкірою голови, а зміцнює і відновлює волосся. При цьому вона передає всі свої найцінніші якості волоссю, підтримує їх здоров'я і забезпечує бездоганний зовнішній вигляд.

Косметичні засоби CHI-BIOSILK-ESQUIRE не змащують волосся для кращого розчісування, а насичують їх природною вологою. Сьогодні продукція бренду CHI-BIOSILK-ESQUIRE оцінена професійними перукарками з майже 70 країн світу. У США CHI є одним з найбільш авторитетних брендів індустрії краси. В даний час під маркою CHI-BIOSILK-ESQUIRE випускається повний асортимент професійних продуктів для догляду та стайлінгу, стійкі безаміачнІ барвники і склади для освітлення, системи для постійної завивки і випрямлення волосся, професійні перукарські інструменти.

Продукція CHI зосередила результати більш ніж двадцятирічної розробки компанії FAROUK SYSTEMS Inc. (США), ставши синонімом революційного прориву в фарбуванням волосся і догляді. FAROUK SYSTEMS ніколи не орієнтувалась на масовий ринок. Створена перукарками компанія завжди була зосереджена на виробництві виключно професійної і найбільш технічно доскональної продукції.

Завдяки продуктам CHI-BIOSILK-ESQUIRE, ваше пошкоджене волосся за швидкий час набудуть блиску здорового волосся і стане слухняним, шовковистим і м'яким. Ефект від застосування продукції цього бренду перевищує всі очікування.

Товари цього бренду

Підібрано товарів: 18

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Chi
    Починаючи з 887 ₴
    Починаючи з 887 ₴
  2. Починаючи з 512 ₴

Підібрано товарів: 18

Завантажити ще
Стр.
Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати