Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

Chabaud Maison de Parfum

Chabaud Maison de Parfum

Chabaud Maison de Parfum - Сімейна справа та любов до мистецтва.
Власниця парфумерного будинку, Софі Шабо, облаштувала штаб-квартиру бренду в Монпельє (Франція) в 2002 році, повністю побудувавши виробництво в рідній Франції: скло для флаконів і свічок виробляється в скляних майстернях в Нормандії, натуральні свічки - в Провансі, парфумерні композиції в Грасі.

Парфумерний будинок спеціалізується на створенні нішевої парфумерії та ароматів для дому: спреї, дифузори, свічки.

Софі  закохана у свою батьківщину, традиції, красу - тому всі аромати бренду звучать дуже натуралістично, жваво, чудово розкриваючись, збудовані за принципом класичної парфумерної школи.
Софі обожнює квіти, вважаючи їх справжньою, найважливішою окрасою життя, всі аромати, створені під її керівництвом - так само прекрасні, як елегантні букети чудових квітів.
Софі вважає, що квіти, предмети мистецтва, парфумерія та аромати для будинку прикрашають життя, наповнюють його новими емоціями, нагадують нам про важливі події, людей, почуття. Аромати пробуджують любов - це може бути і любов до себе, і до іншої людини, до природи, музики, тварин. Якщо аромат чіпає таємні струни душі - значить парфумер впорався зі своїм завданням - створити прекрасне, значить його робота затребувана і він має повне право називати себе творцем краси, тобто парфумером.
Софі створює частину колекції бренду сама, любить зустрічі з поціновувачами парфумерії, вважаючи їх дуже важливою частиною процесу роботи над ароматами, а не тільки приємною подією. На зустрічах Софі ділиться своїм баченням ароматів, поглядами на сучасну парфумерію і завжди уважно слухає думку та враження присутніх – щоб у майбутньому максимально повно передати загальне почуття краси в парфумерних композиціях.

Товари цього бренду

1 Елемент

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати
  1. Спеціальна ціна 1 455 ₴ Звичайна ціна 2 079 ₴
    Спеціальна ціна 1 455 ₴ Звичайна ціна 2 079 ₴

1 Елемент

Популярні
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Рейтинг
Сортувати