Мінімальну суму замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше
Мінімальне замовлення знижено до 200 грн!! Детальніше

SLIM Turquoise Blue/Silver Зубна щітка середньої жорсткості

Артикул:
4820232640104
В наявності

Сіяюча бірюзова зубна щітка Apriori® з металізованими деталями кольору срібла, що виготовлені в Італії.

Поєднання бірюзового кольору та матово-сріблястого відтінків роблять її дизайн розкішним і привабливим для справжніх естетів. Знакова для лінійки SLIM асиметрична головка дозволяє не тільки эфективно очищувати поверхню зубів, а й дбайливо масажує ясна, не спричиняючи дискомфорту та пошкоджень. Як наслідок, гігієна ротової порожнини стає максимально ефективною та приємною.

 Тип щетини: середньої жорсткості

Діаметр щетини: 0,17 мм

Картонна упаковка, яка біорозкладається і підлягає повторній переробці повинна сподобатися тим, хто переймається довкіллям. Завдяки своєму незвичайному запатентованому силуету сама щітка зручно лежить в руці і містить на 30% менше пластику ніж звичайні зубні щітки.

350 ₴
Характеристики
Бренд Apriori
Стать Унісекс
Лінія Slim
Продукт Зубная щетка
Опис

Невелику кількість зубної пасти нанести на поверхню щітки. При незімкнутих зубних рядах щітку розташовують під кутом 45 градусів до поверхні зуба, виробляючи вертикальні рухи в напрямку від ясен до коронки зуба. Необхідно провести 10-15 рухів з кожного боку. Процедура чищення повинна закінчуватися масажем ясен, який здійснюють при зімкнутих зубних рядах круговими рухами зубної щітки із захопленням зубів і ясен, переміщаючись в напрямку зліва направо. Порожнина рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 10-15 секунд. Стоматологи і гігієністи рекомендують міняти щітку кожні 2 місяці.
Перед використанням нову зубну щітку промити в теплій воді. Після використання зберігати щітку в вертикальному положенні робочою частиною догори.

Способи доставки
По Україні

У відділення

Кур'єром

Способи оплати
Оплата карткою
Відгуки
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваш рейтинг